Як запобігти старінню шкіри?

В процесі старіння шкіри змінюється її зовнішній вигляд, структура, знижується пружність і еластичність, з’являються сухість, пігментні плями і перші зморшки. До 40 років трохи деформуються повіки, змінюється овал обличчя, утворюються лобові зморшки і загострюються носогубні складки.

Основні фактори, що впливають на стан шкіри:

  • догляд;
  • сонячне вплив;
  • шкідливі звички;
  • харчування;
  • фізична активність;
  • емоційний стан.

Кожна дівчина і жінка здатна зменшити негативний вплив цих факторів і тим самим запобігти старіння.

Догляд

Мінімальний догляд набагато краще повного його відсутності. Основні правила – очищення, тонізування, зволоження необхідно дотримуватися і регулярно виконувати ці процедури. Умивайтеся м’якими засобами, які не сушать і не подразнюють шкіру. Тонізуйте з допомогою ополіскування мінеральною водою або протирання кубиками льоду. Для зволоження і живлення використовуйте крем, що підходить вашому типу шкіри. Зверніться до косметолога або домашніми рецептами догляду – скрабам і масок для обличчя та зони декольте.

Сонячне вплив

Інтенсивна інсоляція змушує шкіру постійно захищатися виробленням меланіну, що виснажує її ресурси набагато швидше. Намагайтеся влітку носити капелюх з широкими полями, уникайте сонячних опіків і змащувати відкриті ділянки тіла – обличчя і плечі – сонцезахисним кремом.

Шкідливі звички

Алкоголь, розпадаючись в організмі, отруює його тканини отруйним ацетальдегидом. Нікотин та тютюнові смоли звужують судини і капіляри. Вплив цих речовин призводить до погіршення кровопостачання шкіри, порушень в роботі клітин, їх загибелі і уповільнення регенерації. Шкіра обличчя стає в’ялою і жовтою.

Раціон

Незбалансоване харчування, надлишок напівфабрикатів, солоного, копченого, жирного, солодкого, мучного знижують еластичність шкірного покриву. Рівень колагену прагне до нуля, з’являються зморшки. Пийте зелений чай, компоти, чисту негазовану воду. Їжте свіжі овочі та фрукти, каші та натуральні продукти, приготовлені в домашніх умовах. Не забувайте про вітамінних комплексах в пізній осінній і весняний періоди.

Фізична активність

Гіподинамія призводить до застійних явищ в тканинах і органах. Укупі з неправильним харчуванням вона призводить до ожиріння, набряків, порушень в ендокринній системі та ШКТ. На шкірі це відбивається запаленнями, розширеними порами, зморшками, втратою тонусу, овал обличчя розпливається. Робіть ранкову гімнастику, більше ходіть пішки.

Емоції і режим дня

Стреси, нервозність і перевтома призводять до вироблення гістаміну. Він викликає запалення і руйнує клітини зсередини. Надлишок адреналіну гальмує утворення та роботу колагену, який відповідає за пружність шкіри. Контролюйте гнів, намагайтеся не засмучуватися, налагодьте режим праці і відпочинку. Спіть не менше 8 годин з відкритою кватиркою.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code