Інфографіка: Портрет сучасної киянки

Инфографика: Портрет современной киевлянки

Сьогодні з 2,5 млн жителів Києва більше 1,5 млн складають жінки. З кожним роком мешканки столиці воліють виходити заміж і народжувати дітей пізніше, але при цьому народжуваність у столиці все одно збільшується. І якщо середньостатистична киянка наважується завести сім’ю до 30 років, то середній вік для чоловіків — 32,5 року. Як же виглядає портрет сучасної киянки в цифрах, показує інтернет-видання Сьогодні.

Робота

Киянки частіше продовжують працювати після того, як вийшли на пенсію, але при цьому середня пенсія у жінок становить всього 1675 грн, тоді як у чоловіків — 2,3 тис. грн. Ця тенденція характерна і для заробітної плати. За даними управління статистики, середній заробіток жінок складає трохи більше 5 тисяч гривень, тоді як у чоловіків — на 700 гривень більше.

Автомобілі та гаджети

«Жінки рідше потрапляють в серйозні ДТП та порушують правила дорожнього руху, їздять повільніше і акуратніше. Напевно, на генетичному рівні у них більш сильний інстинкт самозбереження. Тоді як чоловіки-водії відрізняються більш гарячим характером і самовпевненістю», — кажуть правоохоронці. А ось що стосується користування інтернетом, то тут, згідно з даними минулорічних досліджень, сили чоловіків і жінок приблизно рівні. Соцмережами і поштою вони користуються однаково активно. Але що стосується інформації в мережі, чоловіки вважають за краще скачувати фільми, грати в ігри, а жінки шукають більше корисної інформації, наприклад, про здоров’я.

Читайте також: Українські мами в Інтернеті

Задоволення

Розрізняються у чоловіків і жінок уявлення про те, що повинно приносити радість. За даними дослідження, яке було проведено наприкінці минулого року социогруппой «Рейтинг», чоловікам більше радості приносять друзі, гроші, робота, інтернет, секс, їжа та алкоголь, заняття спортом. У жінок це зовсім інші категорії: на перше місце вони ставлять сім’ю і дітей. Також вони радіють, коли дарують та отримують подарунки, ходять по магазинах, грають з домашніми тваринами, читають книги. Настрій слабкої статі підвищують пісні, танці і навіть прибирання в будинку! Ці дані поширюються не лише киянок, а на всіх мешканок України.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code