ТОП найкращих TWS-навушників до 50 доларів
Важко уявити сучасне життя без навушників. Ці маленькі гаджети дозволяють насолоджуватися улюбленими мелодіями чи переглядати фільми, не заважаючи при цьому оточуючим. І не страждаючи від навколишнього шуму. Тож розглянемо, які бездротові моделі можна купити влітку 2023 року за ціною до 2000 гривень.
Accesstyle Tornado TWS
Кейс для зберігання та підзарядки має лаконічний і стриманий вигляд. Наявність роз’єму Type-C дозволяє швидко зарядити бокс. Тішить, що виробник подбав про те, аби навушники TWS міцно утримувалися магнітом всередині кейса, який гарантовано захистить їх навіть у разі падіння.
Компактні розміри та м’які амбушури роблять гаджет зручним у користуванні. Завдяки сумісності з IOS та Android навушники підходять усім користувачам. Та й звук вони видають цілком якісний.
Недоліком можна назвати досить короткий шнур підзарядки — всього 10 см. На загальну картину використання це особливо не впливає, але іноді підзарядка кейса може створювати певні незручності.
Realme Buds T100
На ринку модель представлена в різних кольорах. Кейс якісний, надійний, із відмінним механізмом закриття. Самі навушники мають гарну анатомічну форму та знімні амбушури, тому навіть за тривалого використання не створюють дискомфорту.
Автономність становить 5–6 годин. Проте бувають випадки, коли один гаджет із пари розряджається швидше за інший. Але монорежим дозволяє використовувати один навушник, поки інший стоїть на підзарядці. Сумісні з обома популярними операційними системами, проте саме з Android працюють значно краще.
QCY T13
Ця пара має відмінні характеристики за доступної ціни:
- автономність до 8 годин;
- на кейсі є індикатор підзарядки;
- функція швидкого заряджання;
- присутність світлодіода та сенсору керування на одному з навушників;
- хороший рівень звукоізоляції;
- збалансоване звучання.
Завдяки гарній анатомічній формі QCY T13 міцно тримаються у вухах, тому з ними можна сміливо займатися спортом чи відправлятися на велопрогулянку.
Xiaomi Redmi Buds 3 Lite
До рейтингу потрапив і товар від бренду Xiaomi. Гарні показники автономності мають і самі навушники (до 5 годин у режимі максимальної гучності), і кейс (3 повних підзарядки).
За конструкцією це мініатюрні вкладиші з м’яким гумовим фіксатором, завдяки якому можна не хвилюватися, що гаджет випаде з вуха під час активного руху.
Але окремо варто виділити якість динаміків, які за характеристиками максимально подібні до тих, що встановлюються у флагманських моделях. Завдяки правильній конструкції відбувається рівномірне розподілення звуку. Передача низьких і високих частот — теж на високому рівні.
Приємною несподіванкою стала присутність якісного мікрофона в Xiaomi Redmi Buds 3 Lite.