У якій послідовності наносити уходовые кошти на шкіру обличчя, щоб не нашкодити?
Важливо не тільки використовувати необхідні засоби для шкіри, але і в правильному порядку їх наносити. Якщо плутати послідовність їх нанесення, то це може призвести до неприємних результатів і появи різного роду дефектів на шкірних покривах.
Уходовые продукти, завдані в невірному порядку, можуть втратити свою ефективність і лікувальну дію. Неправильно нанесені шари косметичних продуктів можуть блокувати зволоження шкіри. Якщо невірна схема увійде в звичку, то це може спричинити за собою серйозні наслідки для вешнего виду і здоров’я шкіри, аж до появи передчасних зморшок і втрати еластичності, спровокованих перманентним станом зневоднення.
Послідовність нанесення уходових коштів на шкіру обличчя:
- Засіб для зняття макіяжу
Якщо на шкірі присутні декоративні продукти, сонцезахисні препарати або засоби на основі силіконів, то в першу чергу всі ці шари необхідно змити з шкіри засобом для демакіяжу. Щоб позбутися від залишків макіяжу в один етап, варто придбати засіб, призначений для області і особи, і очей. Продукти, орієнтовані на усунення макіяжу тільки на поверхні шкіри, недостатньо сильні для видалення продуктів макіяжу очей. Навіть якщо посилити тертя і натиски, то бажаних результатів все одно не вдасться досягти. В результаті відбудеться просто зайве небажане і абсолютно марна вплив на шкіру (особливо чутливу).
Муси, молочко і міцелярна вода допоможуть усунути забруднення власницям сухого типу шкіри. Для жирної шкіри краще підбирати очищаючі гелі або пінки. Вони дозволяють регулювати роботу сальних залоз. Що стосується комбінованого і нормального типів шкіри обличчя, то варто відштовхуватися першочергово від індивідуальних уподобань людини. Вибирати потрібно серед тих продуктів, на яких є позначка «для всіх типів шкіри».
- Очисник
Це другий етап очищення шкіри. Він важливий саме перед сном і після ранкового пробудження. Так, засіб допомагає позбавити шкіру від усіх забруднень і глибше проникнути в пори, завершивши тим самим процедуру очищення.
Рекомендовано придивитися до тих очищує засобів, у складі яких немає сульфатів. Вони менше послаблюють захисний шкірний бар’єр.
- Застосування эксфолианта
Скрабировать шкіру слід не частіше двох разів на тиждень. Процедура пілінгу видалить ороговілі клітини і дозволить уходовым засобів глибше проникнути в шкірний покрив. Від цієї процедури особа стане свіже, і шкіра набуде більш рівний тон.
- Тонуючий засіб
Тонік нормалізує pH-баланс після впливу очисних продуктів. Якщо, наприклад, в певний день скрабировать шкіру особи не потрібно, то відразу після очищення можна переходити до нанесення тоніка. Але варто пам’ятати важливе правило про те, що проміжок часу між завершенням очищення і нанесення тоніка не повинен перевищувати трьох секунд.
- Спеціальні засоби
До таких продуктів відносяться продукти, спрямовані на боротьбу з акне. Їх необхідно наносити саме після тонуючого кошти. Також після тоніка можна наносити маски або сироватки. Якщо використовувати і те, і інше, то сироватка повинна іди слідом.
- Зволожуючий крем для обличчя і області навколо очей
Даним продуктом переважно користуватися завжди. Важливо пам’ятати про те, що навіть якщо шкіра жирна, то це зовсім не означає, що вона достатньою мірою зволожена. Крем для області навколо очей в молодому віці потрібно використовувати тоді, коли на шкірі є відчуття стягнутості. Після 30 років необхідно застосовувати засіб, спрямований на боротьбу з віковими змінами, і використовувати його щодня.
- Масло для особи
Це необов’язковий пункт, але якщо жінка його віддає перевагу в своєму догляді, то на ньому етап зволоження варто закінчувати. Справа в тому, що масло утворює на шкірі бар’єр, через який компонентів інших зволожуючих продуктів вже не вдасться пробратися.