Всі негативні сторони побутового кондиціонера для нашої шкіри – як їх уникнути?

Всі негативні сторони побутового кондиціонера для нашої шкіри – як їх уникнути?

 

Хороший мікроклімат в будинку, на роботі та в автомобілі дуже важливий. Його здатний створити хороший кондиціонер. Але якщо прилад неправильно встановлений, неефективний, нечищений або старий, то він може стати причиною сухості повітря, яка в свою чергу тягне за собою проблеми з шкірою:

  • Кондиціонер не «дружить» з жіночою красою – він сушить шкіру. Більше всіх страждають обличчя і руки. Відбувається це за рахунок того, що прилад зменшує відносну вологість в приміщенні, це принцип його роботи заснований на законах фізики.

Всі негативні сторони побутового кондиціонера для нашої шкіри – як їх уникнути?

  • Надмірне кондиціонер середовища в поєднанні з впливом сонячних променів може викликати свербіж і пересушувати шкіру. Це дуже поширені проблеми, що з’являються з-за низької вологості повітря.

Всі негативні сторони побутового кондиціонера для нашої шкіри – як їх уникнути?

  • При виході з приміщення з кондиціонером на спекотну вулицю, шкіра отримує миттєвий стрес і додатково втрачає вологу. Він у відповіді не тільки за неприємне відчуття постійної стягнутості шкіри, але і за появу ранніх зморшок.
  • Даний прилад висушує захисне покриття шкірного покриву, що робить чоловіка більш сприйнятливим до вірусів. А якщо чистка фільтрів своєчасно не проводиться, виникає загроза захворювань людей схильних до алергії. Старі і нечищені кондиціонери можуть призвести до зараження шкірного покриву бактеріальними інфекціями, що викликаються мікроорганізмами, що живуть у приладі. Пік заражень припадає на літо, коли кліматичні системи масово працюють на охолодження. В системі накопичується конденсат, який при нагріванні стає місцем розмноження бактерій.

Всі негативні сторони побутового кондиціонера для нашої шкіри – як їх уникнути?

  • Різні типи шкіри по-різному непередбачувано реагують на кондиціонер. Багато залежить від грамотного вибору, установки приладу та належного догляду за шкірою в залежності від часу року або її індивідуальних особливостей. Важливу роль при цьому відіграє правильне регулювання температурного режиму. Так, якщо шкіра жирна, то сухе повітря, забезпечуваний кондиціонером, їй не зашкодить. При такому типі шкіри може навіть поліпшуватися регенерація та нормалізуватися діяльність сальних залоз. Але шкіра, схильна до сухості, вимагає оптимальної для неї температури повітря, інакше вона може бути пересушена, що нерідко викликає лущення.

Всі негативні сторони побутового кондиціонера для нашої шкіри – як їх уникнути?

Щоб пом’якшити негативний вплив кондиціонера на шкірний покрив, важливо дотримуватися такі рекомендації:

  • Шкіра людини, який проводить багато часу в приміщенні, де працює кондиціонер, вимагає посиленого догляду і більш інтенсивного правильного харчування. Необхідно запланувати курс зволожуючих процедур, не використовуючи при цьому косметичних засобів, що містять спирт.
  • Важливо завжди носити з собою спрей з термальною водою. Вона допоможе заповнити втрату води і підвищить тонус шкіри.
  • Варто робити вдома зволожуючі маски для шкіри з живильної кашки фруктів і овочів. Добрими помічниками в боротьбі з сухою шкірою будуть огірки, адже в них міститься більше 90% води. Не варто пропускати і сезон малини – вона володіє особливим даром утримувати вологу в шкірі.
  • Не потрібно забувати про догляд за своїми руками. Їх важливо балувати масками. Добре, якщо вони будуть медовими.
  • Вологість шкіри допомагають зберегти креми з вітаміном Е, В5, маслом авокадо або мигдальним, алантоїн, гліцерин, морськими складовими.
  • Потрібно випивати до 2 літрів чистої води в день. Це неодмінний закон краси і здоров’я шкіри.
  • Перед включенням кондиціонера в приміщенні спочатку потрібно відкрити вікно і провітрити кімнату протягом хоча б 15-20 хвилин, а потім вже включати прилад.
  • Не потрібно примушувати працювати кондиціонер даремно. Варто підлаштовуватися під погодні умови і включати тоді, коли його робота справді потрібна.
  • Важливо регулярно промивати фільтруючі елементи кондиціонера і міняти фільтри.
  • Зелений оазис з правильно підібраних кімнатних рослин підвищить вологість повітря в кімнаті, де включений кондиціонер. Чим більше площа їх листя, тим краще.
  • Вибираючи кондиціонер для дому, варто особливу увагу звертати на те, чи є у нього припливна вентиляція, тобто чи буде він забезпечувати підживлення свіжого повітря з вулиці. Коштують такі моделі дорожче, але мікроклімат в квартирі буде значно краще і негативний вплив на шкіру буде мінімізовано. Нейтралізувати негативний вплив кондиціонерів повітря в якійсь мірі допоможуть зволожувачі повітря.

Всі негативні сторони побутового кондиціонера для нашої шкіри – як їх уникнути?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code