Як вибрати масло для тіла і навіщо їм користуватися
Масло – це загальна назва речовин, що не розчиняються у воді. Вони можуть бути мінеральними, ефірними або рослинними (саме їх найчастіше використовують в косметичних цілях). Багато жінки замінили звичні лосьйони для тіла на прості і зрозумілі масла, коли з’ясувалося, що їх склади більш натуральні.
Звичайно, косметичний рослинна олія відрізняється від того, яке використовується на кухні. Воно проходить декілька етапів обробки: дезодорування, відбілювання, видалення зі складу певних речовин і природного воску.
Навіщо потрібно користуватися маслами для тіла?
По-перше, вони ефективно прибирають роздратування, сприяють усунення лущення і почервоніння шкірних покривів.
По-друге, мають регенеруючим ефектом. Завдяки цим рослинним засобам можна зробити шрами менш помітними, а також зняти наслідки сонячних опіків. До того ж, вони допомагають боротися з екземою та розацеа.
І по-третє, натуральні склади підходять для будь-якої шкіри, навіть для жирної. Вони відновлюють правильну pH-баланс, а це ніколи не буде зайвим.
Як правильно вибрати масло для тіла?
Вибираючи косметичний засіб, для початку потрібно визначитися з бажаним ефектом.
Щоб освіжити шкіру рано вранці, можна використовувати склади з екстрактом лайма або лісових трав. Вони допоможуть зберегти бадьорість протягом всього дня.
Екстракт алое, м’ята і обліпиха продезінфікують шкіру, а також будуть сприяти її швидкому загоєнню.
Для м’якого злущення відмінно підійдуть коричневий цукор з ваніліном. Важливий бонус – вони подарують тілу легкий приємний аромат.
Огірковий екстракт, орхідея або авокадо ефективно зволожує дерму.
Повернути шкірі еластичність допоможе щоденне використання косметичного засобу з екстрактом лимона, апельсина, іланг-іланг або розмарину.
Незамінний косметичний засіб мешканок мегаполісів – масло макадамії. Воно ефективно захищає шкіру від таких несприятливих факторів як погана екологія, промислові викиди в атмосферу, автомобільні вихлопи, зміг.
Для масажу ідеально підійдуть ши, авокадо, мигдаль, макадамія, жожоба, абрикосові кісточки.
Ще один важливий нюанс при виборі натуральних олій: для сухої або схильної до сухості шкіри підійдуть густі текстури, а для жирної та комбінованої краще використовувати рідкі, текучі склади.
Натуральні масла – невичерпне джерело вітамінів і корисних кислот, живлять шкіру. Але головна їхня перевага перед іншими косметичними засобами – це 100% натуральний склад.